İş İlanları

Dokümantasyon ve Görsel Tasarım Uzmanı (İK-2018-04-01-DGTU)
(Tam-Zamanlı) | (Yarı-Zamanlı) | (Uzaktan Çalışma opsiyonlu)

Türkçe ve İngilizce teknik dokümanların ve görsel materyallerin elektronik ve basılı olarak yayına hazırlanmasından ve görsel tasarımlarından sorumlu olarak görev yapacak, ilgili tasarım araçlarına hakim, üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun veya son sınıf öğrencisi, İngilizce diline hakim (okuma-yazma) çalışma arkadaşları arıyoruz.

Proje Destek Elemanı (Stajyer) (İK-2018-04-02-APDE)
(Tam-Zamanlı) | (Yarı-Zamanlı)

Yetiştirilmek üzere, bilimsel ve teknolojik konulara özel ilgi duyan, işinde düzene ve detaylara önem veren, hataya toleransı olmayan,  disiplinli çalışma alışkanlığına sahip, ifade ve yazılı iletişim yeteneği kuvvetli, diksiyonu düzgün, asgari teknik lise mezunu stajyer adayları arıyoruz. 

 Ar-Ge Projeleri Uzmanı (İK-2018-04-03-APU)
(Tam-Zamanlı) | (Yarı-Zamanlı) | (Uzaktan Çalışma opsiyonlu)

Danışmanlık ve eğitim hizmetlerimiz kapsamında değerlendirebileceğimiz, Türkiye’de veya yurtdışında bilişim/yazılım, elektrik-elektronik, mekatronik ve havacılık alanlarında teknoloji tabanlı yenilikçi tasarım/araştırma projelerinin planlanmasında, denetlenmesinde,  yönetiminde, ve/veya gerçekleştirmesinde aktif görev almış üniversite mezunu, asgari İngilizce diline hakim ve seyahat engeli olmayan (mesaisinin %20’sine kadar) çalışma arkadaşları arıyoruz.

Ar-Ge Projeleri Uzman Yardımcısı (İK-2018-04-04-APUY)
(Tam-Zamanlı) | (Yarı-Zamanlı) | (Uzaktan Çalışma opsiyonlu)

Danışmanlık ve eğitim hizmetlerimiz kapsamında değerlendirebileceğimiz, bilişim/yazılım, elektrik-elektronik, mekatronik ve havacılık alanlarında teknoloji tabanlı yenilikçi tasarım/araştırma proje önerilerinin ve planlarının hazırlanmasında ve izlenip raporlanmasında görev almak üzere üniversite mezunu ve İngilizce diline hakim (okuma-yazma) çalışma arkadaşları arıyoruz.

Ar-Ge Projeleri Alan Uzmanı (İK-2018-04-05-APAU)
(Proje Bazlı) (Uzaktan Çalışma opsiyonlu)

Ulusal ve uluslararası araştırma ve geliştirmeye dayalı proje önerilerinin hazırlanmasında, değerlendirmesinde, kontrol ve denetlenmesinde görev almak üzere; bilişim/yazılım, elektrik-elektronik, mekatronik veya havacılık alanlarında üniversite eğitimi ve proje bazlı iş tecrübesi olan, İngilizce diline hakim (okuma-yazma) çalışma arkadaşları arıyoruz. Proje başına telif ücreti ödenecektir. 

 

Aranan Genel Özellikler

Tüm adayların iyi derecede bilgisayar ve Microsoft Office araçlarını (veya muadil ürünleri) kullanabilmesi gerekmektedir. Web sayfanızın veya portföyünüzün online bağlantı adresini özgeçmişinizde belirterek önceki çalışmalarınızdan örnekler sunabilirsiniz. 

Müracaat: Konu satırına ilgili pozisyonun referans numarasını ve adını yazarak iletişim bilgilerinizi içeren güncel özgeçmişinizi   ik@akdmi-arge.com.tr   adresine gönderiniz.

Değerlendirme Süreci: Yukarıda yayınlanan pozisyonlar uygun adaylarla doldurulana kadar açık kalacaktır. Gelen başvurular periyodik olarak değerlendirilip başvuru yapan tüm adaylara müracaatlarının sonucu veya değerlendirme sürecindeki ilerleme durumları hakkında bilgi verilmektedir. 

Yeni iş İlanlarımızı takip edin:  kariyer.net/   ve  yenibiris.com/